Chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z Usborne?

Zostań niezależnym przedstawicielem książek wydawnictwa Usborne.

Wydawnictwo Usborne to ceniona firma na rynku wydawniczym. Firma jest spełnieniem marzenia ojca, który chciał stworzyć bajeczny i cudowny świat dla swojej córki, a następnie dla wielu innych dzieci. To firma z wizją i misją, czego doświadczamy każdego dnia. Wydawnictwo Usborne i książki licznych autorów są nagradzane pośród wydawców literatury dziecięcej.
Dlaczego? Ponieważ książki są pełne wiedzy, ciekawostek, uczą i zachęcają do nauki. Otwierają nowe drzwi do wiedzy i rozwijają dziecięcy świat i dziecięce umiejętności na każdym etapie rozwoju . Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Każde dziecko pokocha książki wydawnictwa. Usborne Books at Home to firma rodzinna, która już od blisko 40 lat działa poprzez sieć niezależnych książkowych doradczyń.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz poniżej. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz lub zadzwoń.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania, które zebrałam dla Ciebie poniżej:

Często zadawane pytania

Jak zacząć ?

Aby otworzyć swoje własne konto w Usborne na starcie wnosisz opłatę rejestracyjną w wysokości £48 (plus, jeśli przesyłka ma dojechać do Polski, £12 za dostawę). Za to dostaniesz pakiet książek wart £150.

Ten zestaw pozwoli Ci zapoznać się z różnorodną ofertą Usborne. Na książki czekasz ok. 7-10 dni. Na początku wystarczy działalność nierejestrowana.

Jak często muszę składać zamówienia?

Twoje jedyne zobowiązanie to jedno zamówienie na £120 w przeciągu 12 tygodni od rejestracji. Potem, jeśli będziesz chciała utrzymać swoje konto w Usborne, co pół roku będziesz potrzebowała złożyć kolejne. Ale to już wyłącznie Twoja decyzja. Jeśli będziesz zamawiać na własne potrzeby, być może złożysz zamówienie tylko raz na 3 czy 6 miesięcy. Jeśli będziesz chciała rozwinąć biznes, na pewno będziesz zaglądać na swoje konto do zamówień znacznie częściej 🙂

Czy mogę liczyć na wsparcie na start ?

W Usborne każdy ma swojego mentora – Twój osobisty opiekun w Usborne’owej podróży. Dzieli się swoją wiedzą o książkach i o biznesie, wspiera, podpowiada, inspiruje. Rolą mentora jest wprowadzić Cię w świat książek i wspierać Twój rozwój w wybranym przez Ciebie kierunku.

Nie pozwól, by to komputer wybrał za Ciebie mentora. Zdecyduj sama z kim chcesz współpracować.

Jak i komu mogę sprzedawać książki ?

Możesz sprzedawać klientom indywidualnym, placówkom edukacyjnym, klubom, klubikom, bibliotekom, właściwie komu chcesz, ale nie księgarniom i hurtowniom.

Możesz tworzyć własną ofertę i dowolnie ją reklamować. Możesz prowadzić mobilną księgarnię albo sprzedawać z domu. Ty decydujesz.

Czy muszę od razu zakładać działalność ?

Każdy przedstawiciel działa na podstawie umowy o współpracy. Jeśli chcesz sprzedawać, rozliczenia z US możesz dokonywać w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, działalności nierejestrowanej albo rozszerzając dowolną działalność, którą aktualnie prowadzisz.

Czy można zrezygnować ze współpracy ?

Praktycznie w każdym momencie. Jeśli po swoim obowiązkowym zamówieniu nie złożysz kolejnego o wartości £120 w przeciągu 6 miesięcy, system po prostu usunie Twoje konto.

Złożenie jednego zamówienia po rejestracji na kwotę £120 jest niezbędne.

Czy muszę rekrutować zespół ?

Absolutnie nie, ale możesz. Na każdym etapie możesz zdecydować czy rozbudowujesz swój zespół czy działasz indywidualnie. Firma nie wymusza takiej decyzji w żadnym momencie współpracy.

Co warto rozważyć, za każde zamówienie złożone z Twojego polecenia wypłacona zostanie Tobie prowizja w wysokości minimum 6% jego wartości.

Program SzybkiStart dla Twojego rozwoju

Jeśli chcesz rozwinąć książkowy biznes, Usborne przygotował program SzybkiStart, który mobilizuje do działania od pierwszych dni. Jasne kroki i kamienie milowe, które warto osiągnąć dla osób zainteresowanych budową biznesu.

W ramach programu, jeśli w przeciągu 3 tygodni złożysz 3 zamówienia na kwotę £120, zyskasz gratisowe książki o wartości £50, a za kolejne 3 zamówienia w kolejne 3 tygodnie – zwrot kosztu otwarcia swojego konta w Usborne.

Właśnie odnalazłaś/-eś hasło.

Podaj nazwę postaci w wiadomości prywatnej
i zgarnij karty pracy dla swojej pociechy.

Shopping Cart